فروش اقساطی خودرو چگونه موتور برلیانس را تقویت کنیم؟ بررسی تاثیر ریمپ ای سی یو (ECU) برلیانس - کار ویترین

چگونه موتور برلیانس را تقویت کنیم؟ بررسی تاثیر ریمپ ای سی یو (ECU) برلیانس

چگونه موتور برلیانس را تقویت کنیم؟ بررسی تاثیر ریمپ ای سی یو (ECU) برلیانس

تقویت موتور اتومبیل یکی از مهم ترین مواردی است که خریداران خودرو پس از تحویل و استفاده از خودرو باید حتما به آن توجه داشته باشند. خودرو برلیانس یکی از اتومبیل های گران قیمت و مدرنی است که نیاز به مراقبت، نگهداری و رسیدگی زیاد دارد. برای مثال یکی از مهم ترین مواردی که برای نگهداری ای اتومبیل باید به آن توجه داشت این است که بایستی برای تقویت موتور آن برنامه ریزی کرد. به همین منظور ما برای تقویت موتور این خودرو گزینه ریمپ ای سی یو یا همان ECU را انتخاب کرده ایم که در ادامه به بررسی تاثیر آن برای بهبود موتور برلیانس خواهیم پرداخت.

نرم افزار ای سی یو برلیانس چیست؟

ای سی یو نرم افزاری است که به روی کامپیوتر خورو موجود است و با استفاده از به روز رسانی آن می توان میزان راندمان خودرو را به شکل قابل توجهی بالا برد. کار اصلی ریمپ این است که عملکرد موتور خودرو را کنترل می کند و به این واسطه شتاب، مصرف سوخت، ناک و …. خودرو را تنظیم و تقویت می کند.

کلیه اتومبیل هایی که به سیستم ریمپ متصل هستند، قبل از تحویل به مشتری توسط کمپانی تنظیم می شوند تا راندمان پیشفرض خودرو را تغییر دهند. به این ترتیب خریداران فروش نقدی ایران خودرو می توانند در حین تحویل خودروهایی مانند برلیانس از ریمپ شدن آن اطلاع لازم پیدا کنند.

نرم افزار سی یو پی چیست

ریمپ و سازگاری موتور با تقویت موتور برلیانس H230

فرایند ریمپ خودرو برلیانس علاوه بر تقویت موتور خودرو تاثیرات قابل تاملی بر بهینه سازی مصرف سوخت و سازگاری با محیط انجام می دهد که به عمر بیشتر موتور خودرو و کنترل اصطحکاک آن کمک می کند.

برای مثال خودرو ریمپ شده با سیستم ای سی یو، موتور را با شرایط آب و هوایی منطقه، قوانین و محدودیت ها و همچنین کیفیت سوخت مصرفی سازگار می کند. به این ترتیب خودرو می تواند یکسان با شرایط محیطی عمل کند.

 تقویت موتور برلیانس H230 و بهینه سازی مصرف سوخت

یکی از مهم ترین اثربخشی موتور برلیانس پس از ریمپ شدن، بهینه سازی مصرف سوخت آن است به شکلی که تاثیر آن پس از انجام فرایند ریمپ به شکلی چشم گیر نمایان خواهد شد. در نظر داشته باشید که بهینه سازی مصرف سوخت برلیانس پس از ریمپ شدن روند چشمگیری نخواهد داشت اما این فرایند به جهت تقویت موتور خودرو تاثیر زیادی از جمله کاهش اصطحکاک خودرو را به همراه خواهد داشت.

رفع ناک موتور برلیانس با ریمپ برلیانس    H320 H230

از دیگر آثار مهمی که پس از تقویت موتور برلیانس به آن خواهیم رسید، رفع صدای ناک موتور است.  ریمپ ای سی یو صدای ناک موتور (صدای که به واسطه گرفتن کلاج ماشین از موتور خودرو به صدا در می آید) را خنثی می کند و این فرایند به افزایش عمر موتور خودرو و پیشگیری از تعویض زود هنگام کلاج خودرو کمک خواهد کرد و این صدای آزار دهنده که همیشه خاطر رانندگان بسیاری را آزار می دهد پس از فرایند ریمپ به طور کل از بین خواهد رفت.

تقویت موتور برلیانس H230

شست و شوی سوزن انژکتورها راهی برای تقویت برلیانس

اگر بخواهیم به غیر از فرایند ریمپ کردن سیستم خودرو از راه دیگری برای تقویت موتور برلیانس کمک بگیریم، قطعا شست و شو و تقویت انژکتورها از موارد مهم و قابل توجهی است که می توان به آن اشاره کرد. در حالت کلی سوزن انژکتورها پس از ۳۰ هزار کیلومتر کارکرد کثیف می شوند و نیاز به تمیز شدن دارد. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا برای تقویت موتور و مصرف سوخت اتومبیل خود حتما پس از گذشت ۲۵ هزار کیلومتر کارکرد سوزن انژکتور اتومبیل خود را تمیز کنید.

تقویت موتور برلیانس با ریمپ ای سی یو

خودرو برلیانس به جهت اینکه یکی از خودروهای متوسط و به نسبت لوکس در بازار خودرو ایران به حساب می آید به مراقبت و نگهداری بیشتری نیاز دارد با  این وجود پیشنهاد می کنم اگر قصد خرید این خودرو جذاب و جوان پسند را دارید، برای اطلاع از شرایط فروش برلیانس H320   حتما با کارشناسان فروش کارویترین تماس حاصل نمایید.

تعویض فیلترهای هوا راهی برای تقویت موتور خودرو

فیلتر هوای اسپرت از جمله مواردی است که هر از چندگاهی نیاز به تعویض دارد چرا که تعویض به موقع فیلتر هوا می تواند به بهینه نگه داشتن موتور خودرو کمک کند. به همین منظور اگر در هنگام به کار انداختن خودرو هوای کافی و اکسیژن لازم به موتور خودرو نرسد، قطعا نمی توان انتظار قدرت بالایی از موتور داشت.

برای جلوگیری از کمبود  توان موتور خودرو در اثر استفاده از فیلتر هوای کهنه و غیر قابل استفاده، حتما پس از گذشت هر ۱۰۰۰۰ کیلومتر کارکرد نسبت به چک کردن و یا تعویض فیلتر هوای موتور خود اقدام کنید.

تعویض شمع و وایرهای خودرو راهی برای بهبود راندمان موتور خودرو

کیفیت مرغوب شمع و وایرهای خودرو از جمله موارد اثربخشی است که به واسطه آن می توان قدرت و توان بیشتری به موتور خودرو برلیانس H220 بخشید. چرا که شمع ماشین مهم ترین عامل جرقه برق و به حرکت در آمدن آن به حساب می آید به همین منظور پیشنهاد می کنم پس از گذشت هر ۵ هزار کارکرد خودرو حتما نسبت به تعویض قطعات مهمی از جمله شمع و وایر های خودرو بپردازید.

تعویض شمع و وایرهای برلیانس برای تقویت موتور برلیانس

REFLASH ECU پتک نهایی تقویت موتور و انژکتورهای برلیانس

برای قدم آخر به منظور حفظ موتور برلیانس و تقویت آن با ارزان ترین هزینه، پیشنهاد می کنیم حتما ای سی یو اتومبیل خود را ریفلش کنید تا به این منظور بتوانید از قدرت پیشرانه اتومبیل خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. از مزایای ریفلش کردن موتور خودرو می توان زمان بندی سوپاپ ها، مخلوط سوخت و هوا و دیگر ورودی های اسب بخار خودرو تغییر خواهد کرد و به عبارتی توان خودرو افزایش پیدا می کند.

در انتها پیشنهاد می کنیم تا برای تقویت موتور خودرو برلیانس از متخصصین مجرب در این حوزه کمک بگیرید تا فرایند ریمپ و تقویت موتور خودرو به بهترین صورت ممکن شکل گیرد. همچنین اگر شما قصد خرید این خودرو را دارید، پیشنهاد می کنم از طریق کارویترین برای فروش نقدی برلیانس اقدام کرده تا در کوتاه ترین زمان ممکن خودرو دلخواه خود را تحویل بگیرید.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران 0

*
*