فروش اقساطی خودرو مقایسه پژو 207 اتوماتیک و کوییک اتوماتیک فول پلاس - کار ویترین

مقایسه پژو ۲۰۷ اتوماتیک و کوییک اتوماتیک فول پلاس

مقایسه پژو ۲۰۷ اتوماتیک و کوییک اتوماتیک فول پلاس

در بازار خودروی ایران، همیشه مدل‌های هاچ بک از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار بوده‌اند. این موضوع را به وضوح در بررسی تاریخ صنعت خودروی ایران می‌توان متوجه شد. از استقبال فوق العاده مردم کشورمان از خودروهایی مانند ژیان گرفته تا رنو ۵ و پژو ۲۰۶، ایرانی‌ها نشان داده‌اند که برخلاف مثلاً آمریکایی‌ها، علاقه زیادی به هاچ بک‌ها دارند. از مزایای اصلی این خودروها می‌توان به مصرف سوخت کم و رانندگی شهری راحت‌تر اشاره کرد که قطعاً در این افزایش محبوبیت هاچ بک‌ها بی تأثیر نبوده‌اند. به همین بهانه، در مطلب مقایسه‌ای امروز کارویترین قصد داریم مقایسه‌ای بین دو مدل هاچ بک محبوب بازار ایران انجام دهیم. در این مطلب ما پژو ۲۰۷ اتومات و کوییک اتومات فول پلاس را در بخش‌هایی مختلف، به صورت تخصصی مقایسه خواهیم کرد. لطفاً در ادامه مطلب با کارویترین همراه شوید.

مقایسه طراحی بدنه پژو ۲۰۷ اتوماتیک با کوییک اتوماتیک فول پلاس

پژو از اوایل دهه ۸۰ شمسی بود که با وارد کردن خودروی ۲۰۶ به بازار ایران، توانست تحول بزرگی در بازار هاچ بک‌های ایران ایجاد کند. این خودرو هنوز هم بعد از سال‌ها همچنان در خطوط تولید ایران خودرو حضور دارد و فروش بسیار خوبی را تجربه می‌کند. سال ۲۰۱۲ بود که پژو، نسخه فیس لیفت ۲۰۶ را با نام ۲۰۶+ رونمایی کرد. این خودرو چند سال بعد، با نام ۲۰۷ وارد بازار ایران شد. در حال حاضر به جرات می‌توان گفت ۲۰۷ یکی از زیباترین و جذاب‌ترین هاچ بک‌های حاضر در بازار کشورمان می‌باشد.

مقایسه طراحی بدنه پژو 207 اتوماتیک با کوییک اتوماتیک فول پلاس 

طراحی بدنه پژو ۲۰۷ اتوماتیک

همان طور که گفتیم، ۲۰۷ بازار ایران در واقع فیس لیفت ۲۰۶ اورجینال و بیشتر تغییرات را در نمای جلو شاهد هستیم. اولین چیزی که در نمایی جلویی ۲۰۷ جلب توجه می‌کند چراغ‌های بزرگ آن است که در مدل‌های جدید، چراغ‌های LED روز روشن به بخش بالایی آن‌ها اضافه شده است. طراحی خاص جلوپنجره با لوگوی بسیار بزرگ پژو نیز بسیار زیبا و متفاوت می‌باشد. به طور کلی، سپر و دریچه‌های ورودی هوا نیز طراحی ساده‌ای داشته و پژو دو چراغ مه شکن نیز در دو گوشه سپر نصب کرده است. نظر ما را بخواهید بدانید، رخ ۲۰۷ در مقایسه با ۲۰۶ بسیار زیباتر می‌باشد.

معایب پژو 207 جدید

نمای کناری جایی است که کم‌ترین تغییرات ممکن در مقایسه با ۲۰۶ اتفاق افتاده‌اند. در واقع اگر از کناره‌ها به پژو ۲۰۷ نگاه کنید، در صورتی که طراحی خاص چراغ‌ها، مخصوصاً چراغ‌های جلو نباشد شاید در نگاه اول آن را با ۲۰۶ اشتباه بگیرید. البته در این بخش باید رینگ‌های آلومینیومی ۱۴ اینچی آن را فاکتور بگیریم که در مقایسه با قالپاق‌های ۲۰۶، به خوبی به چشم می زند. یک مورد دیگر نیز که در سری ارائه شده به بازار از سال ۹۶ به بعد دیده می‌شود، اضافه شدن چراغ راهنما روی آینه بغل خودروست. نهایتاً در بخش عقب نیز شاهد برخی تغییرات جزئی در مقایسه با ۲۰۶ اورجینال هستیم. البته این تغییرات به اندازه نمای جلویی خودرو دراماتیک نیستند و فقط به تغییر گرافیک چراغ‌های عقب، افزایش بخش پلاستیکی سپر و اضافه شدن دو چراغ ترمز هشدار در دو گوشه سپر محدود شده است. به طور کلی، پژو ۲۰۷ طراحی زیبا و مدرنی دارد.

بررسی طراحی بدنه کوییک اتوماتیک فول پلاس

خودروی کوییک به عنوان یکی از جدیدترین محصولات گروه سایپا، مدتی است که وارد بازار کشورمان شده است. گرچه سایپا سعی دارد کوییک را در قالب یک مدل کراس اور معرفی کند، ولی از نظر ابعاد این خودرو در سگمنت هاچ بک‌ها جای می‌گیرد. در بهترین حالت می‌توان کوییک را خودرویی معرفی کرد که هم اندازه هاچ بک‌هاست، ولی با کمی افزایش ارتفاع سواری و اضافه شدن برخی موارد مانند فلاپ های مشکی روی گلگیرها و باربند، تلاش شده تا ظاهری کراس اور مانند داشته باشد.

بیایید از طراحی بخش جلوی کوییک شروع کنیم. در این قسمت، خودرو تفاوت زیادی با ساینا ندارد، حداقل چراغ‌های جلو که المان اصلی در طراحی دماغه خودرو محسوب می‌شوند دست نخورده باقی مانده‌اند و فقط شاهد تغییراتی در جلوپنجره، سپر و دریچه‌های ورودی هوا هستیم. یکی از بزرگ‌ترین ایرادهایی که به طراحی بخش جلوی کوییک می‌توان گرفت، عدم تناسب و هماهنگی چراغ‌های مه شکن و چراغ‌های جلوی آن است. کاپوت نیز در مقایسه با تغییرات خاصی ندارد.

شرایط فروش سایپا کوییک پلاس فول

از کناره‌ها اگر به خودرو بنگرید، شاهکار سایپا بیشتر خودی نشان خواهد داد و ظاهر کوییک، به شدت تیبا ۲ را در ذهن بیننده تداعی می‌کند. این موضوع را به وضوح می‌توان روی خط طراحی که روی گلگیر عقب هست متوجه شد. یکی دیگر از مواردی که در طراحی کناره‌های این خودرو به شدت به چشم می زند افزایش ارتفاع سواری و استفاده از رینگ‌های کوچک ۱۴ اینچی است که فاصله ایجاد شده بین تایر و گلگیر اصلاً زیبا نیست. شاید اگر سایپا از رینگ‌هایی بزرگ‌تر روی کوییک استفاده می‌کرد اوضاع بسیار بهتر می‌شد. از دیگر موارد قابل توجه این بخش می‌توان به فلاپ های مشکی روی گلگیرها، باربند و نوشته کراس زیر آینه بغل سمت راننده اشاره کرد!

مشخصات فنی کوییک

بخش عقب کوییک را شاید بتوان زیباترین قسمت این خودرو دانست. البته قطعاً کپی کاری طراحان سایپا از بی ام و X1 در این موضوع قطعاً بی تأثیر نبوده است، هرچند همان طور که سال‌هاست چینی‌ها این رویه را در پیش گرفته‌اند، این نوع کپی کاری‌ها را نمی‌توان ایرادی اساسی برای سایپا دانست. چراغ‌های عقب دو تکه طراحی بسیار زیبایی دارند و برخلاف جلوی خودرو، چراغ‌های مه شکن موجود در دو گوشه سپر با آن‌ها هماهنگ هستند. از دیگر موارد قابل توجه این قسمت می‌توان به چراغ ترمز سوم در بالای در عقب و دیفیوزر که داخل سپر کار شده اشاره کرد.

مقایسه طراحی کابین پژو ۲۰۷ اتوماتیک و کوییک اتوماتیک

همان طور که گفتیم، پژو ۲۰۷ در واقع نسخه فیس لیفت پژو ۲۰۶ محسوب می‌شود، خودرویی که طراحی آن به سال ۱۹۹۸ باز می‌گردد و بالطبع خیلی نمی‌توان از آن انتظار طراحی مدرنی داشت. داخل کابین ۲۰۷ نیز انتظار تغییرات خیلی زیاد به نسبت ۲۰۶ را نداشته باشید. به جز اضافه شدن یک نمایشگر لمسی ۷ اینچ روی داشبورد و برخی تریم های نقره‌ای رنگ و چند دکمه روی فرمان، اتفاق خاص دیگری نیفتاده است. به طور کلی، کابین ۲۰۷ آن حس و حال کابین یک خودروی مدرن و امروزی را به شما القا نخواهد کرد. صفحه کیلومتر و آمپرهای ۲۰۷ نیز طراحی سنتی خود را حفظ کرده‌اند و نشانی از یک خودروی مدرن امروز ندارند. از نظر فضای کابین نیز این خودرو هیچ تفاوتی با ۲۰۶ نداشته و برای یک خانواده متوسط، می‌تواند گزینه بسیار خوبی باشد.

طراحی کابین کوییک اتوماتیک فول پلاس

خانواده خودروهای پراید به قدری در ایران پرفروش هستند که تقریباً هیچ ایرانی را نمی‌توانید بیابید که تاکنون حداقل یک بار داخل کابین پراید ننشسته باشد. جالب این که به جز اندکی تغییرات جزئی و بزک‌های پرزرق و برق، تفاوت خیلی زیادی را بین کابین کوییک، تیبا، ساینا و پراید نمی‌توانید بیابید. طراحان سایپا به میزان زیادی تلاش کرده‌اند تا با اعمال تغییراتی مانند اضافه کردن صفحه نمایش، نصب یک فرمان مدرن با روکش چرم و دکمه‌های کنترلی و دسته دنده‌ای زیبا ظاهر کابین را متفاوت از خانواده محصولات پراید کنند. کیفیت مواد به کار رفته در ساخت کابین بسیار پایین بوده و اصلاً در حد و اندازه خودروهای مدرن نیست. از نظر فضای کابین و راحتی سرنشین‌ها هم سایپا کوییک تعریف زیادی ندارد و صرفاً برای خانواده‌های کوچک می‌تواند خودرویی مناسب باشد.

مقایسه طراحی کابین پژو 207 اتوماتیک و کوییک اتوماتیک

تجهیزات و امکانات پژو ۲۰۷ اتوماتیک بهتر است یا کوییک اتوماتیک

بخش اعظم ایرانی‌ها تا همین چند سال پیش که پای خودروهای چینی به بازار باز شد و آن‌ها را با کانسپتی به نام آپشن خودرو آشنا کرد، کاملاً با این مقوله ناآشنا بوده و اهمیتی به امکانات، تجهیزات و آپشن های روی خودروها نمی‌دادند. طی این ۱۰ سال اخیر، شرکت‌های ایرانی از جمله ایران خودرو و سایپا به نوعی مجبور شده‌اند تا با ارائه تجهیزات و امکانات خوب روی محصولات خود، در رقابت با شرکت‌های چینی عقب نمانند.

پژو ۲۰۷ نیز به عنوان یکی از محصولات جدید ایران خودرویی‌ها که بعد از چند سال توقف تولید دوباره وارد خطوط تولید شرکت شده، از این قاعده مستثنی نیست و امکانات و تجهیزات خوبی را در اختیار خریدار قرار می‌دهد. از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توانیم به مواردی مانند سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، سیستم مالتی مدیا با صفحه نمایش ۷ اینچی لمسی، GPS، DVD، پورت USB، بلندگو درهای جلو و عقب، تویتر صوتی جلو، بلوتوث، روکش پارچه‌ای، صندلی راننده و سرنشین با قابلیت تنظیم ۴ جهت به صورت دستی, پشت سری جلو قابل تنظیم، چراغ مه شکن جلو، قابلیت تنظیم ارتفاع نور چراغ جلو از داخل خودرو، چراغ جلو مجهز به چراغ روز، چراغ مه شکن عقب، چراغ جدید عقب، آینه‌های جانبی برقی راهنما دار هم رنگ بدنه، شیشه بالابر برقی درهای جلو و عقب، کروز کنترل و دوربین دنده عقب اشاره کنیم.

کوییک اتوماتیک پلاس

نگاهی به تجهیرات رفاهی کوییک اتوماتیک فول پلاس

سایپا کوییک به نسبت خانواده خودروهای پراید و در مقایسه با محصولاتی مانند تیبا و ساینا، خودرویی مجهز و پر آپشن می‌باشد. در واقع بسیاری از مشتریان کوییک به واسطه همین آپشن ها و امکانات سراغ این خودرو می‌روند. از برخی مهم‌ترین تجهیزات، امکانات و آپشن هایی که سایپا روی خودروی کوییک اتوماتیک فول پلاس ارائه کرده می‌توان به مواردی مانند سیستم تهویه مطبوع نیمه اتوماتیک، نمایشگر لمسی ۷ اینچی و USB، مجهز به رادیو و CD Player + USB، فرمان چرمی با دکمه‌های کنترل سیستم صوتی، صندلی‌های پارچه‌ای با تنظیم چند گانه دستی، صندلی عقب مجهز به نگهدارنده صندلی کودک (Iso-Fix)، چراغ‌های روشنایی در روز (DRL)، چراغ مه شکن جلو، چراغ‌های جلو با قابلیت تنظیم ارتفاع، چراغ مه شکن عقب، سنسور دنده عقب، کروز کنترل و محدود کننده سرعت، آینه‌های جانبی با قابلیت تنظیم برقی، شیشه‌های دودی عقب، شیشه بالابرهای برقی جلو و عقب، چراغ‌های همراهی تا درب منزل، برف پاک کن عقب، مجهز به مسیریاب (Navigation) و بلوتوث اشاره نمود.

مقایسه ایمنی پژو ۲۰۷ اتوماتیک در برابر کوییک اتوماتیک فول

در میان خریداران ایرانی خودرو، یکی از بخش‌هایی که همیشه خیلی به آن توجه نمی‌شود و متاسفانه، برای ایرانی‌ها اهمیت زیادی ندارد، ایمنی خودرو است. شاید به همین دلیل می‌باشد که آمار تلفات تصادفات رانندگی در ایران به نسبت میانگین جهانی فوق العاده بالاست. این مورد از یک سو، در کنار عدم الزام قانونی ارائه نتیجه تست تصادف خودرو برای فروش در بازار ایران سبب شده تا به طور کلی بحث ایمنی در میان خودروهای داخلی بازار ایران همواره نادیده گرفته شود.

البته، همان طور که گفتیم ۲۰۷ در واقع فیس لیفت ۲۰۶ محسوب می‌شود و جالب است بدانید، خودروی پژو ۲۰۶ در سال ۲۰۰۰ در تست تصادف موسسه یوروانکپ شرکت کرده و در بخش حفاظت از سرنشین بالغ ۴ ستاره ایمنی و در بخش حفاظت از عابر پیاده، ۲ ستاره ایمنی کسب کرده است. البته که استانداردهای تست تصادف ۱۹ سال پیش بسیار سطح پایین بوده‌اند، ولی در کل همین تست تصادف نیز نشان می‌دهد ۲۰۷ خیلی خودروی ناایمنی نیست.

فروش نقدی کوییک اتوماتیک پلاس

از مهم‌ترین امکانات ایمنی آن می‌توانیم به مواردی مثل کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، ایموبلایزر, قفل مرکزی با ریموت، ترمزهای جلو از نوع دیسکی خنک شونده و عقب دیسکی توپر، سیستم ترمز ضد قفل همراه با سیستم‌های کمکی (ABS و EBD و EBA)، کمربندهای ایمنی سرنشینان جلو ۳ نقطه‌ای با قابلیت تنظیم ارتفاع، کمربند سرنشینان عقب ۳ نقطه‌ای، صندلی عقب مجهز به ایزوفیکس و سنسور دنده عقب اشاره کنیم.

کوییک اتوماتیک فول پلاس

همان طور که توضیح دادیم، شرکت در تست تصادف معتبر برای کسب مجوز فروش در بازار ایران برای خودروسازها الزامی نیست و از آن جایی که کوییک خودرویی کاملاً ایرانی محسوب می‌شود و هیچ تست تصادفی از آن موجود نیست، با اطمینان نمی‌توان در مورد بحث ایمنی این خودرو صحبت کرد. فقط این که مهندسان سایپا ادعا کرده‌اند به لطف برخی تغییرات اعمال شده روی طراحی دماغه خودرو، از نظر حفاظت از عابر پیاده در هنگام تصادف، کوییک به نسبت ساینا و تیبا عملکرد بهتری از خود نشان می‌دهد.

از برخی مهم‌ترین تجهیزات ایمنی ارائه شده روی آن می‌توان به مواردی مثل کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، سیستم ضد سرقت (Immoblizer)، قفل مرکزی، سیستم هشدار سرقت با بوق خودرو (VAS)، ترمزهای جلوی دیسکی و عقب کاسه‌ای، ترمز ضدقفل، توزیع الکتریکی نیروی ترمز و سیستم کمکی ترمز BAS، دوربین دید عقب، سیستم هشدار نبستن کمربند راننده (SBR)، سیستم پایش فشار باد تایرها (TPMS)، قفل شدن اتوماتیک درب‌ها در سرعت بالای ۱۰km/h و باز شدن اتوماتیک درب‌ها هنگام تصادف اشاره کرد.

مقایسه 207 و کوییک

مقایسه ویژگی های فنی پژو ۲۰۷ و کوییک اتوماتیک

خودرو پژو ۲۰۷ اتومات در بازار ایران توسط ایران خودرو با پیشرانه معروف TU5 روانه بازار شده است. این موتور ۱٫۶ لیتری ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپ ۱۰۵ اسب بخار قدرت و ۱۴۲ نیوتن متر گشتاور دارد و به کمک گیربکس ۴ دنده اتومات AL4 خروجی‌های خود را به چرخ‌های جلو ارسال می‌کند. با این مشخصات فنی، خودرو صفر تا صد را می‌تواند در ۱۲٫۶ ثانیه پر کند و حداکثر سرعتی برابر با ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت دارد. به طور کلی، پیشرانه TU5 به مصرف کم خود معروف می‌باشد و ۲۰۷ نیز از این قاعده مستثنی نیست. به ازای هر صد کیلومتر رانندگی با پژو ۲۰۷ اتومات در حالت ترکیبی، ۷٫۱ لیتر بنزین مصرف خواهید کرد. البته باید اشاره کنیم که این میزان مصرف سوخت اعلامی توسط شرکت معمولاً در شرایط ایده آل آزمایشگاهی به دست می‌آید و در شرایط رانندگی واقعی، مصرف سوخت خودرو کمی بالاتر خواهد بود.

کوییک بهتره یا 207؟

پژو ۲۰۷ اتومات در محور جلو از سیستم تعلیق مک فرسون و در عقب، از سیستم تعلیق بازویی با میله پیچشی بهره می‌برد. به طور کلی، کیفیت سواری این خودرو در قیاس با رقبایی که در سگمنت خود بد نبوده و سیستم تعلیق عملکرد نسبتاً خوبی از خود نشان می‌دهد. به دلیل استفاده بسیار زیاد از قطعات چینی در جای جای پژو ۲۰۷، از نظر کیفیت ساخت خودرو اوضاع خیلی خوبی ندارد و مالکان آن، در این زمینه شکایات بسیاری دارند. به دلیل استفاده از گیربکس اتومات ۴ دنده، شتاب گیری ۲۰۷ نیز خیلی خوب نیست و تعویض دنده‌ها هم خیلی نرم و خوب انجام نمی‌شوند.

کارایی کوییک اتوماتیک فول پلاس

در بازار کشورمان، شرکت خودروسازی سایپا کوییک اتومات فول پلاس را با یک پیشرانه ۴ سیلندر خطی ۱٫۵ لیتری ۸ سوپاپ با کد M15 و ۸۷ اسب بخار قدرت و ۱۲۸ نیوتن متر گشتاور روانه بازار کرده است. این خروجی‌ها به کمک یک گیربکس CVT به چرخ‌های جلو ارسال شده و صفر تا صدی برابر با ۱۳٫۶ ثانیه و حداکثر سرعتی معادل ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت را برای خودرو به ارمغان می‌آورند. طبق اعلام سایپا در کاتالوگ کوییک، این خودرو به ازای هر صد کیلومتر رانندگی در حالت ترکیبی مصرف سوختی معادل ۷ لیتر دارد که عدد مناسبی برای این خودرو محسوب می‌شود، هر چند به همان دلیل که اشاره کردیم، در شرایط رانندگی واقعی ممکن است این عدد بیشتر شود.

به مانند پژو ۲۰۷، سیستم تعلیق کوییک در محور جلو از نوع مک فرسون بوده و سایپا برای محور عقب آن، از سیستم تعلیق میله پیچشی استفاده کرده است. از نظر کیفیت سواری و آسایش سرنشین‌ها داخل کابین، کوییک نمره متوسطی می‌گیرد که البته از نظر بسیاری از خریداران بازار ایران، برای خودرویی در این حد، چنین عملکردی نیز کاملاً قابل قبول می‌باشد. خودرو به دلیل داشتن ترکیبی از یک پیشرانه ضعیف و گیربکس CVT، عملکردی فاجعه مانند در شتاب گیری داشته و مخصوصاً در جاده شما را آزار خواهد داد. این که چرا سایپا تلاش کرده برای چنین خودرویی مدل اتومات روانه بازار کند، سوالی است که باید از مدیران و مهندسان ارشد این شرکت بپرسیم!

پژو ۲۰۷ اتوماتیک ارزش خرید بیشتری دارد یا کوییک اتوماتیک؟

در بازار امروز خودروی ایران، پژو ۲۰۷ اتوماتیک در محدوده قیمتی بین ۱۳۰ تا ۱۳۵ میلیون تومان در مدل‌های صفر کیلومتر معامله می‌شود. این در حالی است که فروردین ماه ۱۳۹۷، در بازار تهران پژو ۲۰۷ اتومات قیمتی حدوداً ۵۶ میلیون تومانی داشت. این که پرداخت چنین پولی برای ۲۰۷ ارزش دارد یا نه را خریداران آن باید پاسخ دهند، ولی چیزی که ما می دانیم این که، با این میزان بودجه و حتی کم‌تر از آن گزینه‌های بهتری مانند دانگ فنگ H30 کراس هم در بازار حضور دارند. اگر قصد خرید پژو ۲۰۷ دست دوم کم کار را دارید، در بازار امروز مدل‌های بین ۱۵ تا ۲۰ هزار کارکرد آن، به قیمتی بین ۱۱۵ تا ۱۲۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند.

کوییک اتوماتیک فول پلاس

اگر امروز قصد خرید خودروی کوییک اتومات فول پلاس را در بازار داشته باشید، برای مدل صفر کیلومتر آن باید چیزی حول و حوش ۱۰۰ میلیون تومان کنار بگذارید. عددی که واقعاً از نظر بسیاری از کارشناسان برای خودرویی مانند کوییک که جز چند آپشن حرف زیادی برای گفتن ندارد، بسیار بالاست. جالب است بدانید در اوایل ورود کوییک به بازار، این خودرو قیمتی حول و حوش ۶۰ میلیون تومان داشت. جالب‌تر این که تقریباً یک سال پیش، با این میزان پول می‌توانستید یک دستگاه خودروی سانگ یانگ تیوولی خریداری کنید. در بازار دست دوم‌های کوییک اتومات فول پلاس، نمونه‌های با کارکرد بین ۱۵ تا ۲۰ هزار کیلومتر هم اکنون قیمتی بین ۹۰ تا ۹۵ میلیون تومان دارند.

سخن پایانی

در مطلب امروز مقایسه کارویترین در بخش‌های مختلف سعی کردیم تا بدون جانبداری و صرفاً با نگاهی حرفه‌ای، دو خودرو پژو ۲۰۷ اتومات و کوییک اتومات فول پلاس را با هم مقایسه کنیم. انتخاب این که کدام یک با توجه به قیمتی که در بازار امروز دارند و امکانات و تجهیزاتی که ارائه می‌کنند ارزش خرید بیشتری دارند را به عهده شما می‌گذاریم. به طور کلی، پژو ۲۰۷ به عنوان خودرویی با پیشرانه معروف، طراحی زیبا، امکانات خوب، ایمنی بهتر و سابقه‌ای اروپایی می‌تواند گزینه بهتری در مقایسه کوییکی باشد که از خیلی جهات، به نوعی سردرگم بوده و تکلیفش با خودش هم مشخص نیست. در هر حال، لطفاً اگر تجربه سواری با هر یک از این خودروها را دارید یا هم اکنون مالک یکی از آن‌ها هستید، خوشحال می‌شویم نظر خود را با کارویترین در میان بگذارید.

هیچ مطلب مرتبطی وجود ندارد .

نظرات کاربران 4

*
*

 1. احمدرضا حسینی

  19.12.17

  سلام
  ممنون از مقاله خوب تون. من یکم شک داشتم که کدام ماشین را بخرم. شما پژو 207 می فروشید؟ تحویل تون چطوریه و از کجا میشه سفارش داد؟

  1. کار ویترین

   19.12.17

   سلام دوست عزیز
   می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط فروش پژو ۲۰۷ اتوماتیک بروید. تحویل ما فوری و بلافاصله پس از انجام مراحل اداری است. همکاران ما در بخش فروش و پشتیبانی می توانند درباره نحوه سفارش و پرداخت شما را راهنمایی کنند.

 2. حسین احمدی

  19.12.17

  سلام
  با توجه به بودجه ای که من دارم خرید خودرو کوییک خیلی به صرفه نیست. می خواستم ببینم شما تیبا 2 دارید؟ چون فعلا تو آن قیمت می تونم ماشین بخرم.

  1. کار ویترین

   19.12.17

   سلام حسین عزیز
   بله شما می توانید از کارویترین تیبا 2 را هم تهیه کنید. پیشنهاد می کنیم حتما مقاله کوییک یورو ۴ با گیربکس معمولی بهتر است یا تیبا ۲؟ را مطالعه کنید. این مقاله یک مقایسه خوب بین این دو خودرو انجام داده است و می تواند اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار شما قرار دهد.